Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 25/06
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 24/06 10:00
Mój koszyk

Na jej punkcie oszalało tysiące kobiet! Zobacz dietę, którą wymyślił prorok, a opracowała Polka!

07 January
blog-image

Na jej punkcie oszalało tysiące kobiet! Zobacz dietę, którą wymyślił prorok, a opracowała Polka!

Post Daniela – praprzodek diety dr Dąbrowskiej

Dieta dr Dąbrowskiej wywodzi się z postu młodzieńca Daniela. Biblijny prorok odmówił przyjmowania pokarmów królewskich, w tym mięsa. Ci, którzy zdecydowali się z nim na głodówkę, po 10 dniach wyglądali i czuli się zdrowiej.

Kim jest dr Ewa Dąbrowska?

Jest specjalistką ds. chorób wewnętrznych, dlatego do efektów stosowania diety należą choćby zdrowe jelita. Dietę opracowała w latach 80. Obecnie prowadzi z mężem Instytut Zdrowego Żywienia.


Warzywa


Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?

Jest szczególnie nastawiona na oczyszczanie organizmu. Spożywa się na niej jedynie 600- 800 kalorii. Jej podstawą są warzywa i owoce. Niezmiernie ważne jest, żeby wybierać tylko te najwyższej jakości. Dlatego też warto zamawiać je od sprawdzonych dostawców.

Etapy stosowania diety

Tydzień przed rozpoczęciem diety należy zrezygnować z jedzenia takich produktów takich jak: czerwone mięso, słodycze, alkohol oraz kawę. Powinieneś unikać także żywności wysoko przetworzonej.

Etapem pierwszym postu jest odtruwanie. Spożywa się na nim około 600 kalorii. Może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Można w nim jeść takie warzywa jak: brokuł, seler, czy pomidory.

Drugi etap tej głodówki oczyszczającej trwa do kilkunastu dni. Powinno się do niej wprowadzać orzechy, chleb razowy, rośliny strączkowe oraz produkty mleczne. Jest to etap wychodzenia z diety.

Dlaczego zdecydować się na dietę dr Dąbrowskiej?

Dietę (zwaną postem) można maksymalnie stosować 6 tygodni.  Produkty są dość tanie i łatwo dostępne, a korzyści z diety dr Dąbrowskiej mogą być bardzo duże. Można na niej schudnąć od 5 do nawet 15 kilogramów.


Kup świeże i zdrowe produkty od lokalnych rolników!


Tomek z Rano Zebrano