Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Czwartek 28/10
Zamówienia przyjmujemy do: Środa 27/10 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

śmietana

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Świeża pajda chleba i naturalna śmietana posypana cukrem. Czy ktoś jeszcze pamięta ten przysmak z dzieciństwa? Wybierając się do sklepu po śmietanę tak ciężko znaleźć taką, która faktycznie nią będzie. Niestety obecnie bardzo wielu producentów, chcąc zaoszczędzić, tworzy jedynie produkt śmietanopodobny, pełny zbędnych i szkodliwych wypełniaczy i zagęszczaczy, w niczym nieprzypominający wiejskiej śmietany. Dlatego właśnie, pragnąc być bliżej natury, w Rano Zebrano stawiamy wyłącznie na prawdziwą, całkowicie naturalną, świeżą i niepasteryzowaną śmietanę prosto od krowy.

Rano Zebrano - świeża śmietana zawsze w Twoim domu.

Prawdziwa śmietana, czyli jaka? Taka, która zawiera wyłącznie niepasteryzowane mleko krowie i ewentualnie żywe kultury bakterii. Im prościej, tym lepiej. Warto przy tym dodać, że ma obłędnie kremowy i delikatny smak. Gęsta (czasem może zdarzyć się nieco rzadsza - wynika to ze względu na tradycyjny, a wręcz rzemieślniczy charakter produkcji) oraz pełnotłusta, ponieważ zawiera około 40% zawartości tłuszczu lub tradycyjnie 18%, jest idealnym produktem dla osób, które nie stosują w diecie tłustych produktów. Należy jednak pamiętać, że organizm, aby prawidłowo funkcjonować, potrzebuje odpowiedniej ilości zdrowego tłuszczu i powinniśmy do spożywać każdego dnia.

Naturalna śmietana to wynik nie tylko samych producentów, ale przede wszystkim zdrowych krów, które są wypasane w pełni naturalnie na polach i łąkach. Niezestresowane krowy dają dużo lepsze i smaczniejsze mleko, z którego później można wyprodukować świeżą śmietanę. Niezmienna, wielopokoleniowa manufaktura i tajemna receptura z dużą dawką miłości do natury i dobrego jedzenia - z takiego połączenia nie może zrodzić się zły produkt! Warto przekonać się samemu i dzięki Rano Zebrano mieć zawsze świeżą i całkowicie naturalną śmietanę na swoim stole.

Etyczne i zawsze świeże produkty - nasza idea produktów spożywczych

Rano Zebrano, czyli kilka słów o nas. Nazwa naszego sklepu od razu przywodzi na myśl pobyt u babci na wsi, gdzie z samego rana wstawano i zbierano dary natury: świeże mleko, z którego można zrobić śmietanę i sery, jeszcze ciepłe jajka prosto od kur, czy świeży chleb, który właśnie piekł się w piecu, a jego zapach roznosił się po całej kuchni.

Brakowało nam produktów, które będą nie tylko naturalne, ale których produkcji będzie także etyczny i nieokupiony cierpieniem zwierząt i natury. Dlatego stworzyliśmy azyl, czyli Rano Zebrano, dzięki któremu każdy z Was może mieć w swoim domu produkty naturalne i pełnowartościowe najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy ekologiczne i są gwarancją nie tylko wyśmienitego smaku, ale również właściwości odżywczych i prozdrowotnych.

Codzienne zakupy, również te spożywcze, to wybór, który ma znacznie - stawiajmy więc na świadome i etyczne decyzje, które staną się małym krokiem zmieniającym otaczający nas świat!