Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 22/09
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 21/09 10:00
Mój koszyk

Nabiał

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zdrowe odżywianie jest bardzo istotne dla funkcjonowania naszego organizmu i wzmocnienia układu odpornościowego. W tym celu warto sięgnąć po ekologiczne produkty naturalnego pochodzenia. Nasz sklep oferuje nabiał dostarczany przez lokalnych dostawców, którzy przegotowują swoje produkty zgodnie z ekologicznymi standardami. Nabiał jest jednym z podstawowych źródeł licznych składników odżywczych oraz źródłem wielu przyjemności dla naszego podniebienia – pyszne sery, gomułka i jogurty sprawiają, że dieta staje się bardziej urozmaicona i naprawdę smaczna.

Dlaczego jedzenie nabiału jest tak ważne?

Nabiał stanowi podstawę diety człowieka od wielu lat. W czasach, kiedy wiele produktów jest biologicznie modyfikowanych, chcąc otrzymać wyroby najwyżej jakości, musimy zwracać szczególną uwagę na ich źródło. Nabiał jest ogólną nazwą dla produktów, które mają wspólne mleczne pochodzenie. W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę zawierającą różnorodne wytwory, w tym m.in. jogurty i kefiry, sery i twarogi, śmietany, masła, mleko i wiele innych. Do nabiału zalicza się także inny produkt stanowiący podstawę zrównoważonej diety, czyli jajka. Produkty pochodzenia mlecznego dostarczają wiele składników odżywczych potrzebnych każdemu z nas. Nabiał to przede wszystkim łatwo przyswajalne białko, sole mineralna (m.in. chlor, jod, siarka, fosfor i magnez), zdrowe tłuszcze oraz witaminy A, B2, B12 i D. Tak urozmaicona gamma makro i mikroelementów sprawia, że nabiał powinien znaleźć się w jadłospisie wszystkich osób dbających o swoje zdrowie.

Nabiał – sposób na dostarczenie wapnia i zadbanie o swoje kości

Jedną z najważniejszych zalet spożywania zalecanej porcji nabiału jest to, że twarogi i sery dostarczają bardzo dużą ilość wapnia. Ten składnik pokarmowy odpowiada m.in. za wzmacnianie kości. To sprawia, że dzieci i młodzież w okresie dojrzewania oraz dorośli powyżej określonego wieku powinni spożywać większą ilość nabiału lub dostarczać nabiał z innych źródeł. Przygotowując swój plan żywieniowy, warto także pamiętać, że w produktach pochodzenia mlecznego znajduje się także dużo istotnych dla organizmu kwasów omega-3. W naszym sklepie można znaleźć nabiał o obniżonej zawartości tłuszczu, co sprawia, że sery, twarogi i kefir mogą być spożywane również przez osoby starające się schudnąć lub przestrzegające diety.

Kto wytwarza produkty mleczne dostępne w naszym sklepie?

Jednym z najważniejszych celów naszego sklepu jest zapewnienie wszystkim klientom zdrowych i ekologicznych produktów. Aby było to możliwe, nawiązaliśmy współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi producentami. Nabiał i pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą od lokalnych rolników i firm stosujących tylko naturalne metody produkcji. Zakup jedzenia w naszym sklepie jest zatem możliwością wsparcia polskich producentów i rodzimej, lokalnej gospodarki. Sklep Rano Zebrano powstał nie tylko ze względu na chęć stworzenia internetowego targu ze zdrową żywnością, ale również w celu uświadamiania coraz większej liczby osób o znaczeniu prawidłowego odżywiania. Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny i doskonały smak świeżych wytworów idą u nas w parze.

Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po ekologiczny nabiał najlepszej jakości!