Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 27/10
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 26/10 10:00
Mój koszyk

wędliny

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19-25 z 25

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19-25 z 25

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

W świecie pełnym chaosu i zawirowania spowodowanymi nadmiarem obowiązków trudno jest zadbać o własne zdrowie. W sklepach dość często można spotkać produkty pochodzenia przemysłowego, w tym wędliny. Pozbawione są one składników odżywczych, a w ich miejscu pojawiają się elementy chemiczne - konserwanty, utwardzacze i polepszacze smaku.

Misją naszego sklepu jest dostarczanie ekologicznych produktów żywnościowych z najwyższej półki. Swoją działalnością chcemy również uświadamiać jak istotnym elementem ludzkiego życia jest racjonalne żywienie. Wędliny, które można dostać w naszym sklepie to produkty pochodzące z mięsa zwierząt z wolnego wybiegu. Są wolne od sztucznych substancji, a ich spożywanie to nie tylko uczta dla podniebienia, ale również proces wspierania środowiska naturalnego oraz godnego traktowania zwierząt hodowlanych.

Dlaczego warto wybrać ekologiczną wędlinę?

Znaczącą różnicą między wędliną sklepową a ekologiczną jest to, że w tej drugiej brak sztucznych dodatków i zanieczyszczeń, spowodowanymi chemią rolną. Chemiczna pasza, pestycydy, hormony wzrostu - są to elementy obecne w przemysłowym chowie, które odbijają się nie tylko na zdrowiu zwierząt, ale również wywierają wpływ na jakość ich mięsa.

Producenci ekologicznego jedzenia muszą spełnić szereg warunków, które mają zapewnić zwierzętom doskonałe warunki bytowe. Świnie nie są więc przetrzymywane w ciasnych boksach, a w wentylowanych pomieszczeniach z dostępem do świeżej, zielonej paszy. Ponadto, ekologiczni hodowcy zapewniają zwierzętom dostęp do pastwisk, a więc zbliżają ich warunki bytowe do naturalnych. To właśnie dzięki tym zabiegom ekologiczne wędliny są nie tylko dużo smaczniejsze i wyraźniejsze w smaku, ale również zawierają więcej witamin. Mięso ekologiczne zawiera dużo wyższą zawartość kwasów omega-3. Dodatkowo, producenci ekologicznych produktów mięsnych korzystają z naturalnych technik obróbki mięsa. Szynki czy wędliny powstają więc bez użycia barwników sztucznych. Zastępują je zioła i przyprawy, również pochodzenia ekologicznego.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Rano Zebrano to coś więcej niż sklep ze zdrową żywnością. Cechuje nas chęć udostępniania najwyższej jakości produktów ekologicznych, a także wiedzy na ich temat. To, co jemy, jest bardzo istotne. Zdrowa żywność może stanowić ochronę przed poważnymi chorobami, jak również wspomagać leczenie dolegliwości. Jest również bezpieczna dla alergików. W kategorii Wędliny można odnaleźć produkty stworzone na bazie naturalnie hodowanego mięsa. Ich zdrowe składy, doskonałe smaki i aromaty są sposobem na świadome uzupełnienie codziennej diety. Wśród produktów można odnaleźć boczek parzony, wędzony bekon, parówki, a także golonki. Obok produktów pochodzenia wieprzowego znajdują się również te pochodzące z innego rodzaju mięsa: drobiu czy dziczyzny. Tradycyjne pasztety, kabanosy czy chude szynki to produkty najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się zarówno na uroczystej kolacji jak i w trakcie zwyczajnego śniadania.

Wybierając naturalne wędliny, wspierasz nie tylko swoje zdrowie, ale również przyczyniasz się do redukcji cierpienia zwierząt hodowlanych.