Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Czwartek 28/10
Zamówienia przyjmujemy do: Środa 27/10 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

wieprzowina

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Pasztet tradycyjny ok. 500 g

  Ocena:
  60%
  17,14 zł (30.6 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 2. Boczek wędzony parzony ok. 250g

  Ocena:
  100%
  13,68 zł (54.73 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 3. Kabanosy wieprzowe 300g

  Ocena:
  100%
  42,00 zł (139.99 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 4. Parówki ze świni puławskiej 500g

  Ocena:
  100%
  38,85 zł (77.77 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Mięso stanowi główne źródło białka w diecie oraz źródło innych minerałów niezbędnych do prawidłowej pracy ludzkiego organizmu. Warto jednak wiedzieć, iż mięso otrzymywane w hodowlach przemysłowych zawiera dużo niższą zawartość pozytywnych dla zdrowia elementów. Dzieje się tak ze względu na sposób karmienia i przetrzymywania zwierząt. Inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku mięsa ekologicznego, które jest wolne od chemicznych dodatków.

Głównym zadaniem naszego sklepu jest udostępnianie produktów pochodzenia ekologicznego, bogatego w witaminy i substancje odżywcze. Dlatego właśnie w Rano Zebrano znajdziesz produkty na bazie wieprzowiny, pochodzącej wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych hodowli.

Dlaczego warto kupować ekologiczną wieprzowinę?

Główną zaletą ekologicznej wieprzowiny jest jej niska zawartość antybiotyków, hormonów oraz konserwantów. Produkty mięsne z certyfikowanych hodowli cechuje wyższa jakość i zawartość witamin i minerałów, w tym kwasów omega-3. Ekologiczni hodowcy muszą spełnić wiele wymogów, które mają na celu zapewnienie komfortowych warunków bytowych świń przeznaczonych do uboju. Należy do nich między innymi zapewnienie otwartej przestrzeni, przeznaczonej do poruszania się zwierząt. Dodatkowo, warto podkreślić, iż ekologiczny chów trzody chlewnej trwa aż 8 miesięcy, czyli znacznie dłużej niż w przypadku hodowli przemysłowej. Tego rodzaju chów opiera się na swobodnym dostępie zwierząt do wybiegu oraz karmienia go zdrową naturalną paszą.

Mięso pozyskane ze świń mających doskonałe warunki bytowe jest dużo lepsze jakościowo i nadaje się do produkcji wysokiej jakości wędlin. Przygotowywane są w oparciu o naturalne metody i pozbawione sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. Takie produkty są bogatym źródłem zdrowych tłuszczy i witaminy C. Produkowane w wędzarniach, w których opala się węglem wędliny, stanowią bezpieczny i przepyszny produkt spożywczy.

Jakie produkty wieprzowe znajdziesz w naszje ofercie?

Stworzyliśmy nasz sklep z myślą o zdrowym odżywianiu i stylu życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w związku ze wzrostem zapotrzebowania na produkty ekologiczne, na rynku pojawiają się liczne produkty tak reklamowane. Nie każdy z nich jednak pochodzi z naturalnych upraw i hodowli. Wybierając nasz sklep, otrzymują Państwo gwarancję uzyskania dostępu do ekologicznych i naturalnych produktów mięsnych, pochodzących z certyfikowanych hodowli trzody chlewnej. Współpracujemy tylko z najlepszymi, ponieważ stawiamy na wysoką jakość produktów spożywczych, możliwych do zakupu w naszym sklepie.

W kategorii wieprzowina można znaleźć zarówno fragmenty mięsa wieprzowego, jak wieprzowe wyroby, takie jak szynki, wędliny i pasztety. Eko wieprzowina sprawdzi się doskonale nie tylko w uroczystych okazjach, ale również w codziennej diecie. Bogate w witaminy i kwasy omega-3 mięso wieprzowe obrabiane jest w sposób naturalny, dzięki wędzeniu za pomocą węgla.

Wybierając oferowane przez nas produkty, stawiasz na dobre traktowanie zwierząt hodowlanych przeznaczonych do uboju, a także dbasz o zdrowie swoje i bliskich.