Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Czwartek 28/10
Zamówienia przyjmujemy do: Środa 27/10 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

bułeczki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Pieczywo stanowi jeden z tych produktów, po które Polacy sięgają najczęściej. Często również zdarza się, że zamiast bochenka chleba klienci wybierają ich mniejszą alternatywę, czyli bułki. Niestety, producenci pieczywa dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć możliwie największe rozmiary swoich wypieków. Co za tym idzie - produkują je ze słabej jakości bielonej mąki i często wspomagają syntetycznymi związkami, mającymi poprawić smak produktów.

Postanowiliśmy sprzeciwić się takim praktykom. W Rano Zebrano oferujemy możliwość zakupu dobrej jakości pieczywa, przygotowanego z najwyższej jakości mąki i drożdży. Bułeczki w naszej ofercie występują w formie wytrawnej, idealnej jako podstawa kanapki czy drugiego śniadania, a także w wariancie słodkim, dla miłośników małego “co nieco". Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wypieki były nie tylko smaczne, ale także zdrowe i pożywne!

Dlaczego warto kupować nasze bułeczki?

Produkty zbożowe, takie jak pieczywo, zawierają wysoką zawartość składników odżywczych i odgrywają istotną rolę w procesie żywienia. Nie bez powodu przetwory zbożowe leżą u podstawy każdej piramidy żywieniowej. O jakości pieczywa decydują jednak jego składniki, a przede wszystkim czystość mikrobiologiczna głównego elementu składowego.

Odpowiednio dobrana mąka jest nośnikiem błonnika, a także doskonale zmniejsza poczucie głodu. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na jakość wypieku są dodatki. W naszych bułkach, produkowanych z prawdziwych, wyselekcjonowanej mąki, zawarte są również orzechy czy śliwki, które oprócz nadawania produktom ciekawych walorów smakowych wspomagają proces trawienia i usprawniają metabolizm. Trudno o takie efekty w przypadku spożywania wysoko przetworzonego pieczywa, pełnego sztucznych związków. Taki chleb jest co prawda sycący, ale pozbawiony składników odżywczych. Warto więc postawić na swoje zdrowie i wybrać bułeczki z tradycyjnych piekarni, dostępne w naszym sklepie.

Skosztuj naszych bułeczek!

Rano Zebrano to coś więcej niż sklep ze zdrową żywnością. Sprzeciwiamy się nieświadomości konsumenckiej, która często jest wykorzystywana w handlu produktami żywieniowymi. Staramy się naszymi działaniami nie tylko dostarczać pełnowartościowe produkty, ale także edukować naszych klientów i pomagać im w wyborze najciekawszych produktów pochodzenia ekologicznego.

W kategorii Bułeczki znajdą Państwo interesujące połączenia smaków zamknięte w niewielkich wypiekach. Dostępne w naszym sklepie bułki powstają w oparciu o tradycyjne receptury, często z dodatkiem białego wina. Wytrawne bułeczki są niezwykle pyszne i sycące, nie tylko dzięki wyjątkowemu ciastu, ale także z uwagi na obecne w nich nadzienia warzywne, owocowe i mięsne. W ofercie posiadamy również bułeczki słodkie, stanowiące idealną alternatywę na śniadanie lub podwieczorek. Dostarczane przez nas wypieki pochodzą wyłącznie z polskich piekarni tradycyjnych, które cechują się wieloletnią tradycją i miłością do własnych wyrobów.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych bułeczek!