Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Czwartek 28/10
Zamówienia przyjmujemy do: Środa 27/10 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

inne

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Pieczywo wśród produktów zbożowych leży u podstawy klasycznej piramidy żywieniowej. Różne jego formy powinny stanowić główny element zbilansowanej diety. W kategorii Inne znajdziesz wszystkie rodzaje pieczywa, które nie mieszczą się do najbardziej intuicyjnych podkategorii wypieków, takich jak bułki, bułeczki czy chleby. Dbamy o to, aby każdy rodzaj pieczywa oraz produktów z nim związanych był dostarczany do Ciebie świeży i pełnowartościowy. Wybieramy jedynie takich producentów i dostawców, którzy mogą zaoferować najwyższej jakości produkty, dostępne właśnie wtedy, kiedy Ty tego potrzebujesz.

Różne pomysły na inne pieczywo w diecie

Codzienne odżywianie swoje oraz osób najbliższych warto urozmaicać. Dzięki temu posiłki wydają się smaczniejsze, a wspólne jedzenie nabiera nowego wymiaru. Wprowadzenie innych niż klasyczne rodzajów pieczywa do menu wiąże się właśnie z urozmaiceniem. Wspólne smakowanie, eksperymentowanie ze smakami czy wykorzystanie produktów do tworzenia nowych dań to świetny pomysł na kulinarne przygody. Przeżywanie ich wspólnie może być jeszcze ciekawsze, gdy korzystasz z towarów dostarczonych pod same drzwi, pochodzących od najlepszych lokalnych dostawców i producentów.

Jednym z najcenniejszych produktów w naszej kuchni, jakie otrzymujemy z pieczywa, jest oczywiście bułka tarta. To nic innego jak wysuszone pieczywo bułkowe dobrej jakości, zmielone do postaci gruboziarnistego proszku. Nie jest to produkt niewiadomego czy wątpliwego pochodzenia. Tak samo jak w przypadku każdego elementu z asortymentu naszego sklepu, również w przypadku bułki tartej dbamy, by była doskonałej jakości. Powstaje w tradycyjnej piekarni z naturalnych składników, wsród których nie ma niczego zaskakującego - tylko woda, mąka, sól, drożdże, a także tłuszcz roślinny, by pieczywo nie kleiło się do blach. Bułka tarta to produkt tradycyjny, ale jako produkt powstały w zgodzie z filozofią, którą dziś nazwalibyśmy po prostu recyklingiem, zdecydowanie jest zgodny ekologicznymi przekonaniami.

Postaw na smaki z dzieciństwa

Piekarnie i dostawcy, z którymi współpracujemy, opracowują produkty według staropolskich, doskonałych receptur, niejednokrotnie będących smakami dzieciństwa zarówno starszych, jak i nieco młodszych osób. Jednocześnie, stawiając na najwyższą jakość, piekarnie pracują na sprzętach pozwalających zachować odpowiedni proces technologiczny. Aby produkty, jakie Ci dostarczmy, mogły dotrzeć świeże i pachnące, piekarnie znajdują się w niedalekiej odległości od Warszawy, a proces dystrybucji pieczywa i innych artykułów spożywczych, jaki opracowały, jest optymalny.

Wybierz wysoką jakość rozmaitych produktów piekarniczych. Urozmaić dietę, przyrządź wyjątkowe dania, przekąski czy desery bazujące na dobrych produktach zbożowych!