Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 25/02
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 24/02 10:00
Mój koszyk

Kapusta kiszona 0.5kg

Producent: Przetwórstwo przy gospodarstwie owocowo ­ warzywnym Marek Dobczyński Przetwórstwo przy gospodarstwie owocowo ­ warzywnym Marek Dobczyński
WtŚrCzwPtWt
25/0226/0227/0228/0203/03
5,40 zł
Wszystko zjedzone :-)
SKU
prod_1452
prod_1452
- +

Podstawowym składnikiem wielu polskich dań — np. bigosu, pierogów, kwaśnicy czy surówek — jest kapusta kiszona. Tradycyjne receptury kiszenia zapewniają jej wyjątkowy, niepowtarzalny smak. W przeciwieństwie do produktów, które można znaleźć w marketach, oferowana kapusta kiszona nie zawiera konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Nie ma ona również w swoim składzie dodatku octu czy kwasu askorbinowego — proces fermentacji przebiega w naturalny sposób, po zasypaniu oczyszczonej i poszatkowanej kapusty solą.

Kapusta kiszona powinna być składnikiem diety każdego z nas. Kiszonki wytwarzane w naturalny sposób zawierają kwas mlekowy, który reguluje procesy trawienia i korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit. Ponadto w kiszonej kapuście znajdują się witamina C, która wzmacnia odporność organizmu, a także potas, magnez i szereg naturalnych przeciwutleniaczy. Co więcej, spożywanie kapusty kiszonej wspomaga obniżanie poziomu cholesterolu we krwi. Wykazuje ona również działanie przeciwzapalne. Właśnie z powodu tych wielu właściwości prozdrowotnych kiszonki powinny stanowić jeden z podstawowych składników naszej diety.

Oferowana kapusta kiszona sprzedawana jest w opakowaniach o pojemności 0,5 kilograma — jest to porcja wystarczająca do przygotowania kapuśniaku, bigosu czy surówki. Kiszonkę wytwarza Przetwórstwo przy gospodarstwie owocowo­warzywnym Marek Dobczyński w Trębkach Nowych. Producent ten przykłada ogromną wagę do naturalnych metod kiszenia kapusty czy ogórków, dzięki czemu jego towary posiadają wyjątkowe walory smakowe i prozdrowotne.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapusta kiszona 0.5kg
Twoja ocena
Przetwórstwo przy gospodarstwie owocowo ­ warzywnym Marek Dobczyński
Przetwórstwo przy gospodarstwie owocowo ­ warzywnym Marek Dobczyński
Trębki Nowe
W roku 1980 w Trębkach Nowych gm. Zakroczym stworzyliśmy gospodarstwo rolne. Zajmowaliśmy się w nim uprawą warzyw: marchwi, kapusty, ogórków. Produkty rolne sprzedawaliśmy na giełdach rolnych. W następnych latach działalność rozszerzyliśmy o kiszenie kapusty i ogórków. Produkty spotkały się z akceptacją klientów dlatego też rozpoczęliśmy intensywnie rozbudowywać zaplecze służące przetwarzaniu owoców i warzyw.
 1. Kapusta kiszona 1kg
  7,56 zł
 2. Kapusta kiszona 0.5kg
  Ocena:
  50%
  5,40 zł
 3. Kapusta kiszona z żurawiną 1 kg - wiaderko
  Ocena:
  73%
  7,69 zł
 4. Kapusta kiszona z żurawiną 500g - wiaderko
  Ocena:
  100%
  5,51 zł
 5. Ogórki kiszone 3kg
  Ocena:
  100%
  31,50 zł
  kaucja zwrotna za opakowanie: 2 zł
 6. Ogórki kiszone 500g
  Ocena:
  87%
  6,70 zł
 7. Sok z kapusty kiszonej 500ml
  Ocena:
  100%
  3,24 zł