Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Czwartek 28/10
Zamówienia przyjmujemy do: Środa 27/10 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

Ryby

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Miętus - tuszka ok. 370g

  Ocena:
  100%
  29,91 zł (73.5 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 2. Karp filet ok. 500 g

  Ocena:
  100%
  27,83 zł (55.65 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 3. Szczupak - filet ok. 250g

  Ocena:
  100%
  19,50 zł (70.88 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 4. Lin - filet ok. 250g

  25,34 zł (92.14 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 5. Okoń - filet ok. 250g

  Ocena:
  100%
  31,19 zł (113.4 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
 6. Sandacz - filet ok. 250g

  Ocena:
  100%
  27,29 zł (99.23 zł / kg)
  produkt ważony - końcowa cena może ulec zmianie
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Powszechną jest informacja, iż mięso ryb stanowi doskonałe źródło wartości odżywczych i mikroelementów. Ryby są obok mięsa hodowlanego istotnym elementem ludzkiego żywienia. Dość często jednak polscy konsumenci nie mają wiedzy na temat ryb i owoców morza. Z tego względu handlowcy i importerzy przygotowują produkty głęboko mrożone, pozbawione witamin i dobrych tłuszczy.

Dodatkowo, ryby przeznaczone do konsumpcji pływają w zatłoczonych zbiornikach wodnych, a ich gabaryty są osiągane dzięki paszom pełnym sztucznych czynników wzrostu. Gotowy produkt jest więc nie tylko ubogi w naturalne składniki, ale również może niekorzystnie wpływać na ludzkie zdrowie.

Doskonałą alternatywę od mrożonych ryb stanowią ryby świeżo złowione. Z tego względu w naszym sklepie można znaleźć między innymi ryby, pochodzące z rodzimych osad wodnych. Dzięki odpowiedniej hodowli oraz etycznemu traktowaniu zwierząt, mięso ryb cechuje nie tylko doskonała świeżość, ale również wysoka jakość i doskonały smak. Wybierając świeżo złowione ryby, dostarczasz organizmowi tylko to, co najlepsze!

Dlaczego świeżo złowione ryby są tak dobre?

Jest kilka znaczących pobudek, przemawiających za dołączeniem mięsa ryb do codziennej diety. Oprócz walorów smakowych ryby cechują się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które obniżają zawartość złego cholesterolu i zapobiegają rozwijaniu się chorób układu krążenia. To właśnie dlatego Eskimosi rzadko cierpią na tego typu dolegliwości!

Mięso pochodzące ze odpowiednio hodowanej ryby nie tylko obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, ale również lipidów. W związku z tym doskonale sprawdzi się jako element dietetycznego żywienia. Ryby świeżo złowione pochodzą z certyfikowanych osad wodnych, w których hodowla nie przyczynia się do zanieczyszczenia naturalnego środowiska zwierząt. Hodowcy ryb ekologicznych dokładają wszelkich starań, aby rozwój stworzeń przebiegał w naturalny sposób. Odżywiają je również zdrową paszą naturalnego pochodzenia. To dzięki tym czynnikom świeżo złowione ryby są źródłem minerałów i dobrych tłuszczy, a jednocześnie są tak smaczne!

Odkryj nasze produkty!

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia, jak również lokalnymi patriotami. Z tego powodu dostarczamy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości produkty ekologicznego pochodzenia, ale także wspieramy rodzimych, zaufanych producentów.

W kategorii Ryby odnaleźć można więc mnogość odmian polskich ryb, dobrze znanych polskiemu smakoszowi. Świeże okonie, sandacze czy liny pochodzą z Wodnej Osady Grzegorzewice, która od lat zajmuje się ekologiczną hodowlą i połowem tych zwierząt. Producent zaznacza, iż nie zawsze może dostarczyć klientowi świeżą rybę. Dzieje się tak dlatego, iż połów odbywa się w przyjazny zwierzętom sposób, bez narażania ich na negatywne działanie stresu. Warto jednak poczekać na szczupaka czy miętusa z naturalnego zbiornika, gdyż dzięki dobremu traktowaniu ryb ich mięso smakuje znacznie lepiej.

W kategorii tej znajdą Państwo również zupy i przetwory rybne oparte o domowe receptury.