Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 13/04
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 12/04 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

Salsa czerwona słoik 270g

Producent: Pozytywnie Zakiszeni Pozytywnie Zakiszeni
WtŚrCzwPtWt
13/0414/0415/0416/0420/04
16,91 zł
Wszystko zjedzone :-)
SKU
Salsa czerwona słoik 270g
Salsa czerwona słoik 270g
- +

Salsę czerwoną możemy stosować jako dodatek do dań obiadowych lub samą jako zdrową przekąskę.

 

Produkt naturalnie fermentowany.

Zawiera żywe kultury bakterii.

Produkt niepasteryzowany, nie zawiera konserwantów.

 

SKŁAD:

 

Pomidory, papryka czerwona, cebula czerwona, chilli, sól 1,5%, przyprawy

 

 

PRZECHOWYWANIE:

 

Przechowywać w temperaturze 2-8’C, po otwarciu należy spożyć w ciągu 14 dni.

 

Data przydatności do spożycia: 3 miesiące od daty produkcji.

 

OPAKOWANIE:

Słoik 300ml, masa netto 270g

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Salsa czerwona słoik 270g
Twoja ocena
Pozytywnie Zakiszeni
Pozytywnie Zakiszeni

POZYTYWNIE ZAKISZENI

 

Pozytywnie Zakiszeni to prawdziwie rodzinna firma, bez całej tej marketingowej ściemy. Pochodzimy z Poznania i okolic, aktualnie firmę tworzy kilkanaście osób z rodziny oraz nasi przyjaciele.

W prywatnym życiu, jak i w firmie, kierujemy się wartościami rodzinnymi, szacunkiem do natury oraz drugiego człowieka a także kultywowaniem tradycji. A kiedy o tradycji mowa, w każdej wielopokoleniowej rodzinie, zazwyczaj przekazuje się ją przy rodzinnym stole w trakcie spożywania i przygotowywania wspólnych posiłków. 

A jeśli o gotowaniu mowa …..

A zaczęło się tak:

W naszej rodzinie od pokoleń przygotowywało się zapasy w postaci różnych  przetworów na zimę. Własny, przydomowy ogród i kawałek pola dostarczał w sezonie mnóstwa warzyw i owoców, które warto było przetworzyć i zachować na potem. Kiedy urodziły  się nasze najstarsze córki, tym bardziej zaczęliśmy poszukiwać zdrowej i nieprzetworzonej żywności, wtedy też powstały pierwsze domowe, intuicyjne przepisy na ciekawe kiszonki, które, jak się potem okazało zagościły w naszej rodzinie już na stałe.

    Ogromne zainteresowanie kiszonkami w ostatnich latach spowodowało, że postanowiliśmy podzielić się ze “Światem” naszym doświadczeniem w kiszeniu i tak, w 2016 roku powstał blog “Pozytywnie Zakiszeni”. Nazwa bloga a w konsekwencji firmy, dokładnie odzwierciedla nasze nastawienie do życia. Pozytywne nastawienie, dobra energia i specyficzne poczucie humoru towarzyszą nam zawsze, we wszystkich aspektach naszego życia. 

    Dziś, Pozytywnie Zakiszeni, to dobrze rozpoznawalna marka, kojarzona z żywnością naturalnie fermentowaną w całej Polsce, nasze mobilne stoisko zjeździło cały kraj wzdłuż i w szerz, braliśmy udział w wielu lokalnych wydarzeniach kulinarnych, Wege Festiwalach, Veganmaniach, Ogólnopolskim Festiwalu Dobrego Smaku oraz Slow Weekendzie. 

Nasze firmowe lodówki, pełne kiszonek, pojawiły się w ponad 100 delikatesach i warzywniakach całego kraju. 

Takie produkty, jak Orientalna kiszonka wielowarzywna, Złota kapusta z kurkumą i jabłkiem czy Modra kapusta z burakiem i czosnkiem, produkowane według naszych autorskich przepisów, znalazły wielu fanów wśród klientów i na stałe zagościły w ich domach, co nas bardzo cieszy.

W naszej produkcji korzystamy z warzyw z trzech gospodarstw, należących do  rodziny, wujek Stanisław, kuzyn Andrzej i jego szwagier Kuba, to ludzie których szanujemy i znamy “od dzieciaka”, to oni zaspokajają w 90% nasze zapotrzebowanie na warzywa i owoce, pozostałe 10%, to produkty importowane ale tylko takie, które posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego.

    Umiar, zdrowy rozsądek, dbałość o produkt a  przede wszystkim klienta, to nasza misja, dlatego starannie tworzymy sieć dystrybucji, by dochować najwyższej jakości produktu, który jest bardzo wymagający w przygotowaniu i  sprzedaży.

 

                    Pozytywnie Zakiszeni

 

                        Iwona i Krzysztof Wolarczyk

 

 

  1. Kapusta z grzybami, słoik 500g
    12,90 zł
  2. Salsa czerwona słoik 270g
    16,91 zł