Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Piątek 05/06
Zamówienia przyjmujemy do: Czwartek 04/06 10:00
Mój koszyk

Sok jabłkowo-żurawinowy Malum 330ml

Producent: Malum Malum
PtWtŚrWtŚr
05/0609/0610/0616/0617/06
6,00 zł
pozostało:
25 szt.
SKU
Sok jabłkowo-żurawinowy 330ml
Sok jabłkowo-żurawinowy 330ml
- +

 

Wspaniały, naturalny sok tłoczony na zimno z rodzimych, grójeckich jabłek z dodatkiem żurawiny. Bogata kompozycja smakowa oparta została na tradycyjnej recepturze, gdzie sok jabłkowy stanowi 90%, a żurawinowy 10%. Nie znajdziemy tu dodatkowych cukrów ani konserwantów. Szklana, elegancka butelka o pojemności 330 ml zapewnia naturalny smak, bez dodatków szkodliwych substancji, jakie znajdziemy w plastikowych butelkach. W przypadku soku jabłkowo-żurawinowego z warszawskiej przetwórni soków naturalnych, Malum, mamy pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Owoce wykorzystywane do produkcji soku przebywają najkrótszą drogę z grójeckich sadów do warszawskiej przetwórni Malum.

Zalety soku jabłkowo-żurawinowego:

- polecany dla dorosłych i dla dzieci, jako codzienny napój do pracy,

- uzupełnia dietę w witaminy i minerały, błonnik z jabłek,

- dzięki tłoczeniu na zimno, otrzymujemy maksimum wartości odżywczych, których nie znajdziemy w sokach z marketów, z seryjnej produkcji,

- tradycyjna receptura i niewielka manufaktura Malum są gwarancją najwyższej jakości -  otrzymujemy sok, przypominający ten własnego, domowego wyrobu,

- elegancka, szklana butelka pasuje idealnie na przyjęcia, do restauracji, kawiarni i bistro,

- owoce szybko trafiają z sadu do przetwórni Malum, są krótko składowane i przebywają najkrótszą drogę.

Sok jabłkowo-żurawinowy w butelce 330 ml to bez wątpienia produkt z wyższej półki, w atrakcyjnej cenie, pełen dobrodziejstw natury. Krótki łańcuch sadownik - przetwórca, to dodatkowy plus firmy Malum, która skraca do minimum drogę, jaką przebywają jabłka.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sok jabłkowo-żurawinowy Malum 330ml
Twoja ocena
Malum
Malum
Warszawa
Nazywam się Malum, jestem tłoczonym na zimno sokiem jabłkowym. Pochodzę z okolic Grójca, gdzie bije serce polskiego sadownictwa. Jestem w 100% naturalny. Nie zawieram żadnych konserwantów, ani nie jestem dodatkowo słodzony. Od samego początku, producenci dbają o moją najwyższą jakość, dlatego do mojej produkcji wykorzystują jabłka od zaufanego, lokalnego sadownika. Dzięki temu mam pewność, że w każdej butelce znajdzie się to, co najlepsze w grójeckich jabłkach – smak oraz wartości odżywcze.
 1. Sok jabłkowy 100% Malum 330ml
  5,50 zł
 2. Sok jabłkowo-miętowy Malum 330ml
  6,00 zł
 3. Sok jabłkowo-malinowy Malum 330ml
  6,00 zł
 4. Sok jabłkowo-truskawkowy Malum 330ml
  6,00 zł
 5. Sok jabłkowo-żurawinowy Malum 330ml
  6,00 zł
 6. Sok jabłkowo-marchewkowy Malum 330ml
  6,00 zł