Przełącznik Nav
Zmień
Wybrany termin dostawy:
Wtorek 28/09
Zamówienia przyjmujemy do: Poniedziałek 27/09 10:00
Do darmowej dostawy brakuje Ci XXX zł
Darmowa dostawa
Mój koszyk

warzywa

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-18 z 50

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-18 z 50

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Współczesna rzeczywistość jest dość dynamiczna, co powoduje wzmożoną trudność w procesie dbania o własne zdrowie. To zjawisko przejawia się również w dziedzinie żywności. Na półkach sklepowych można spotkać coraz więcej produktów przemysłowych, ubogich w składniki odżywcze i minerały. Problem ten dotyczy również warzyw, w których uprawie dość często korzysta się ze sztucznych nawozów pełnych chemicznych związków, które przez długofalowe wchłanianie mogą odbić się negatywnie na naszym zdrowiu.

Rano Zebrano funkcjonuje z myślą o zwiększaniu świadomości konsumenckiej oraz dostarczaniu świeżych produktów pochodzenia ekologicznego. Warzywa dostępne w naszej ofercie pochodzą z naturalnych upraw i dorastają we własnym tempie. Dzięki temu są nie tylko dużo smaczniejsze, ale także bogate w niezbędne dla prawidłowej pracy organizmu witaminy i minerały.

Dlaczego warto jeść ekologiczne warzywa?

Ekologiczne warzywa to takie, które są produkowane w sposób tradycyjny. Gospodarstwa, z których pochodzą warzywa dostępne w Rano Zebrano, dorastają dzięki naturalnym procesom zachodzącym w ekosystemie. Na ich wzrost wpływa nawodnienie deszczem i ogrzewanie promieniami słonecznymi. Powstają więc dzięki uszanowaniu przyrody, etyki oraz zasobów naturalnych.

Rośliny ekologiczne przeznaczone do spożycia zawierają dużo więcej korzystnych dla ludzkiego zdrowia składników. Naturalnie pozyskana cebula jest źródłem witaminy C i ma właściwości antybakteryjne, podobnie jak imbir. Pęczek marchwi pochodzący z ekologicznej uprawy jest pełen beta-karotenu, będącego doskonałym przeciwutleniaczem, pomagającym w zapobieganiu chorób nowotworowych. Korzyści płynące z jedzenia ekologicznych warzyw jest mnóstwo!

Codzienne spożywanie warzyw pochodzenia naturalnego stanowi więc idealny sposób na kompleksowe dbanie o własne zdrowie. Głównymi walorami warzyw ekologicznych jest ich nietuzinkowy smak i zawartość substancji odżywczych, które przyczyniają się nie tylko do wzrostu dobrego samopoczucia, ale również wpływają na zdrowy wygląd skóry, lśniące włosy i mocne paznokcie.

Sprawdź świeżość naszych produktów!

Misją naszego sklepu jest zapewnienie klientom dostępu do wysokiej jakości produktów żywieniowych pochodzenia ekologicznego. Warzywa, które Państwu dostarczamy, pochodzą z certyfikowanych upraw naturalnych, wspomaganych jedynie zielonymi nawozami. Ekologiczne warzywa dostępne w naszym sklepie są dużo bezpieczniejsze dla zdrowia, niż przemysłowo pozyskiwane.

W bogatej ofercie kategorii Warzywa znaleźć można mnóstwo rodzimych i bardziej orientalnych roślin przeznaczonych do konsumpcji. Doskonałej jakości świeże marchewki, cukinie, rzodkiewki czy cebule będą stanowić idealne produkty przeznaczone do codziennego spożycia. Oferujemy również możliwość zakupu gotowych produktów kiszonych według domowych receptur - kiszonej kapusty i ogórków. Naszą domeną jest dołożenie największych starań o to, by każde z warzyw dostępnych w naszym sklepie cechowało się wysoką jakością i zawartością witamin i minerałów.

Dostarczymy Państwu warzywa tak samo smaczne i naturalne jak te z przydomowego ogórka!